Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Віталій Федорів: На сьогодні область готова до протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-2019

74

2020.03.17

Країни, які свого часу проігнорували появу перших випадків небезпечного інфекційного захворювання COVID-2019, сьогодні отримали тяжкі наслідки, такі як тисячі хворих та сотні смертей.

«Зважаючи на те, що Прикарпаття знаходиться у потенційній зоні ризику через великі міграційні процеси та транспортний транзит, ми повинні врахувати досвід інших держав у боротьбі з коронавірусною інфекцією та не допустити її поширення», - наголосив сьогодні під час спільного засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та Тимчасової обласної протиепідемічної комісії т.в.о. голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

Керівник області зазначив, що на сьогодні медичні заклади області забезпечені необхідним для боротьби з інфекцією обладнанням та засобами індивідуального захисту. Для придбання медичних засобів з обласного бюджету було виділено понад один мільйон гривень. Фінансовий ресурс також спрямований із бюджетів місцевих рад.

Задля протидії поширенню інфекції на Прикарпатті забороняється відвідувати заклади освіти її здобувачам, проводити масові розважальні , спортивні, соціальні, релігійні заходи.

Разом з тим, до 3 квітня забороняється робота закладів громадського харчування (ресторанів, кафе), торговельно-розважальних центрів, закладів культури, побутового обслуговування, фітнес-центрів, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами, засобами зв’язку.

Припиняється транспортне перевезення пасажирів у міському, приміському та міжобласному сполученні, окрім перевезення легковими автомобілями.

Слід додати, що на сьогодні в Україні є 7 випадків захворювання. На Івано-Франківщині не зареєстровано жодного лабораторно підтвердженого випадку інфекції. 6 пацієнтів із підозрою на інфекційне захворювання COVID-2019 знаходяться в обласній клінічній інфекційній лікарні. В них взято аналізи на направлено для встановлення діагнозу.

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Березень 2020
В П В С Ч П С
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4