Калуська районна
державна адміністрація

Новини


«Стоп насильству!»

unnamed_(2)

2020.03.23

     Насильство в усіх його проявах існує в суспільстві ще з прадавніх часів. Особливо гострою проблемою є насильство над дітьми. Адже стан, який переживають скривджені діти стосуються кожного громадянина суспільства.  Діти – це майбутнє кожної держави. А тому фізичні та емоційні травми, які вони переживають, обкрадають суспільство та усіх його членів зокрема... Насильство в сім'ї дуже впливає на життя дітей і підлітків. Жорстоке поводження з дітьми в подальшому формує з них людей не здатних створювати повноцінну сім'ю, бути гарними батьками, а також є поштовхом до відтворення жорстокості по відношенню до власних дітей.

    В широкому значенні є чотири види або категорій поганого поводження з дітьми:

1. Фізичне насильство відноситься до вживання фізичної сили, яке може привести до різного роду фізичним травмам.

 2. Сексуальне насильство відноситься до залучення дітей і підлітків в сексуальну діяльність з людьми більш старшого віку без розуміння ними того, що вони роблять, та/або без їх згоди.

 3. Емоційне насильство по відношенню до дитини включає такі види поведінки, як сильне приниження, кричуще порушення і інтимної сфери дитини, постійний осуд, сильні покарання і т.д.

 4. Зневага - ця відсутність турботи про задоволення основних фізичних потреб дитини, таких, як потреба в їжі, одязі, гігієні, медичній допомозі і належному контролі.  

      Держава здійснює захист дитини від усіх форм фізичного і психічного насильства, образи, недбалого і жорстокого поводження з нею, експлуатації, включаючи сексуальні зловживання, у тому числі з боку батьків або осіб, які їх замінюють.

     Якщо вам відомі факти насильства над дітьми, жорстокого поводження з дітьми або реальної загрози його вчинення звертайтесь  до служби у справах дітей Калуської райдержадміністрації за адресою: м. Калуш, вул. Чорновола, 12, телефон: 6-27-47

 

 

Служба у справах дітей райдержадміністрації                                                         

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Березень 2020
В П В С Ч П С
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4