Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

90730620_808744892950485_6970603158288465920_n

2020.03.27

27  березня  під  керівництвом голови районної державної адміністрації  Жанни Табанець відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В роботі комісії  взяв участь  голова районної  ради Віктор Гільтайчук.

 

     У зв’язку із рішенням, прийнятим  Кабінетом Міністрів України про запровадження режиму надзвичайної ситуації на  території України до 24 квітня,  на засіданні  комісії  йшлося про продовження карантину у зв’язку з розповсюдженням гострої респіраторної хвороби COVID-19, а  також  про додаткові протиепідемічні  заходи з метою запобігання поширенню цієї гострої респіраторної хвороби.

     Комісія  продовжила  карантин у режимі надзвичайної ситуації на території району   до 24 квітня 2020 року та зобов’язала  органи місцевого самоврядування та відповідні підрозділи органів виконавчої влади    забезпечити  виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від  25 березня 2020р. №239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України».

     Згідно із зазначеною постановою  заборонено лише роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

     Виключеннями зі встановлених обмежень (тобто, кому дозволено здійснювати діяльність, навіть приймаючи відвідувачів) є діяльність з:

- торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку;

- провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;

- торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.  

     Звертаємо увагу, що діяльність суб’єктами господарювання має здійснюватися за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів. Калуське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснюватиме контроль за суб’єктами господарювання щодо проведення ними поточної дезінфекції приміщень та реалізації продуктів харчування в фасованому та ізольованому вигляді.

     На засіданні комісії  йшлося і про надання  допомоги самотнім літнім людям та особам з інвалідністю, які перебувають вдома,    іншим малозахищеним верствам населення  району. Органам місцевого самоврядування, управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації  та Калуському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) доручено забезпечити надання допомоги таким особам   щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризику їх зараження.

Протокол комісії ТЕБ та НС

 

                           

 

                           

 

               

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Березень 2020
В П В С Ч П С
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4