Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Шановні жителі Калущини!

images_(4)

2020.08.21

       Щиро вітаємо Вас з нагоди національних свят нашої державності – Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України!

     24  серпня 1991 року відбулося відновлення державної незалежності України, що увінчало тривалий  шлях Українського народу до самостійності.  Наша незалежність оплачена дорогою ціною – незбагненною кількістю життів тих, хто помирав за ідею вільної України зі зброєю в руках і без неї, незліченною кількістю років втраченої свободи тих, хто сидів за неї в таборах та в’язницях, не кажучи вже про споконвічні мрії й натхненні зусилля мільйонів творців, які зберігали і творили все те, що зараз є надбанням української культури.    

      Роки незалежності стали випробовуванням для українців. Україна за цей час пройшла складний шлях. Від часу проголошення незалежності ми з Вами знали і піднесення, і розчарування. Проте завжди мріяли і робили все від нас залежне для відродження України, бо розуміли, що ми є творцями держави і несемо відповідальність за її майбутнє перед наступними поколіннями. Ми продемонстрували світу, що Україна відбулась як держава, здатна утверджувати демократичні цінності, відстоювати свободу,  гідність,  захищати свій суверенітет і територіальну цілісність.

     Творення нової України – нелегкий процес. Але ми гідно долаємо перешкоди, облаштовуємо свій край і торуємо власний шлях, ні на кого не нападаючи, нікого не пригнічуючи і не повчаючи. Але наша миролюбність не заважає нам  боронити рідну землю від  нахабного загарбника. Драматичні події останніх років підтвердили одвічну істину – народ сильний у час єднання.

     Ми висловлюємо вдячність нашим захисникам – учасникам операції об'єднаних сил, антитерористичної операції за  відсіч  і стримування збройної агресії Російської Федерації. Щиро вдячні всім, хто докладав і докладає зусиль для   розбудови нашої держави - мешканцям району, керівникам установ, організацій, підприємств, їх колективам, підприємцям, священикам, усім, хто   робив і робить внесок у розвиток району, за підтримку, співпрацю та розуміння.

     Нині ми усвідомлюємо, що творення держави - її сьогодення і майбутнього – наш спільний обов’язок.  І без сумніву, спільною працею,  ми перетворимо  Україну на стабільну, процвітаючу державу. Майбутнє країни – в руках кожного з нас.

     Бажаємо Вам мирного неба, добробуту, щастя, здоров’я, любові та непохитної  віри в кращий завтрашній день! Хай Бог укріпить нас у цій вірі і допоможе нам у розбудові держави!

     Зі святом Вас!  З Днем народження тебе, Україно!

     Слава Україні!

 

Жанна Табанець, голова Калуської райдержадміністрації

Віктор Гільтайчук, голова Калуської  районної ради

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Серпень 2020
В П В С Ч П С
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5