Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

1

2020.10.30

30  жовтня  під керівництвом першого заступника  голови Калуської райдержадміністрації Оксани Канюки відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії було розглянуто  наступні питання:

1.Про стан виплати матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню від надзвичайної ситуації, яка мала місце 22-23 червня 2020 року на території Калуського району для забезпечення належних умов проживання.

2. Про стан готовності спеціалізованих служб цивільного захисту Калуської районної ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Івано-Франківської області до роботи у можливих складних погодних умовах осінньо-зимового періоду. 

     За розглядом першого питання комісія затвердила доповнення до Зведеного списку постраждалих (власників (співвласників) для виплати матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню від надзвичайної ситуації, яка мала місце 22-23 червня на  території Калуського району для забезпечення належних умов проживання.

     З метою забезпечення нормальних умов життєдіяльності умов життєдіяльності населення району, належного функціонування об’єктів економіки, господарського та житлово-комунального комплексу, підвищення рівня готовності органів управління, сил і засобів цивільного захисту до дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду на території району, комісія зобов’язала органи місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ, організацій району проаналізувати причини виникнення надзвичайних та аварійних ситуацій попередніх осінньо-зимових періодів, розробити і затвердити плани попередження негативних наслідків надзвичайних ситуацій під час несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2020-2021 років.

     Службі автомобільних доріг в області  та  ДП «Дороги Прикарпаття  рекомендувано забезпечити підготовку до роботи в умовах зимового періоду спеціальної дорожньої техніки, обладнання та інвентарю, створення резерву пально-мастильних матеріалів, протиожеледних засобів та розробити плани заходів з пропуску автотранспорту в складних погодних умовах зимового періоду на аварійних ділянках автодоріг.

     Керівників територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту Калуської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Івано-Франківської області зобов’язано вжити заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій,  забезпечити безперебійну роботу систем життєзабезпечення населення, сталої роботи підприємств водо-, газопостачання, електроенергетики і дорожнього господарства та  забезпечити безперебійне постачання населених пунктів, об’єктів охорони здоров’я та освіти водою, електроенергією, газом та продуктами харчування.

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Жовтень 2020
В П В С Ч П С
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31