Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Привітання голови РДА Жанни Табанець із Днем Гідності та Свободи

99978

2020.11.20

Шановні краяни! Дорогі учасники Майдану, учасники ООС (АТО), ветерани національно-визвольної боротьби!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Саме ці слова стали основою масових виступів українців на майданах під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

Саме ці слова були та залишаються ціннісними пріоритетами для мужніх героїв-захисників, які відстоюють територіальну цілісність України у війні на сході з російськими окупантами, та для учасників національно-визвольної боротьби, які впродовж тривалого часу боролися за вільну самостійну Українську державу.
Саме наші покоління стали учасниками та свідками здобуття Україною незалежності, саме нам випало за честь захищати державність від зовнішніх і внутрішніх ворогів, будувати нову державу, про яку мріяли мільйони наших попередників. А це ще велика відповідальність…

Минуло 7 років з початку Євромайдану, який згодом переріс у Революцію Гідності, але кожен з нас добре пам’ятає, як тисячі наших краян разом з мільйонами громадян України піднялися на захист своїх прав і свобод, вільного вибору, проти брехні, корупції, продажності політиків.

І дуже важливо, що у перших лавах борців за свободу були представники молоді – наша надія і майбутнє, а ще люди різних професій, сповідань, соціального статусу: від школярів до літніх людей.

Їх усіх об’єднало бажання бути вільними, а не рабами, жити в справедливій демократичній країні, мати достойне європейське життя.
Я низько схиляю голову перед Героями Небесної Сотні, усіма тими, хто в непростий час не побоявся та вийшов на майдани по всій Україні. Серед них був і наш краянин Ігор Дмитрів, який віддав своє життя за Україну, сташи одним із Героїв Небесної Сотні.

Вічна йому пам'ять!  Вічна пам'ять і тим, хто поклав своє життя впродовж віків у боротьбі за Українську державу!.. Герої не вмирають!

А ми з вами маємо продовжувати розпочату боротьбу і перемогти, збудувавши мирну, щасливу, незалежну державу, якою будемо пишатися ми та наші нащадки. Разом ми сила.

Слава кожному із вас і слава Україні!

Жанна Табанець, голова Калуської районної державної адміністрації

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Листопад 2020
В П В С Ч П С
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5