Калуська районна
державна адміністрація

Новини


У районі відновлять усі постраждалі об’єкти від червневої стихії

1

2020.11.24

23 листопада під керівництвом голови Калуської райдержадміністрації Жанни Табанець відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії розглянуто питання про стан виплати матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню від червневої стихії.

Заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Наталія Мазур поінформувала комісію з цього питання. За словами Наталії Мазур, із 81 постраждалого власника (співвласника) будинків 65 людей отримали компенсацію за пошкоджене майно. Решта – завершують оформлення документації на право власності пошкоджених будинків.

Після обговорення питання комісією затверджено доповнення до Зведеного списку постраждалих (власників (співвласників) для виплати матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.07.2020 № 811-р «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року», власники цих будинків зможуть отримати по 20 тис. грн компенсації за завдані стихією збитки.

Голова райдержадміністрації Жанна Табанець наголосила на важливості цільового використання коштів, об’єктивно та відповідально поставитися до завдань з подолання наслідків стихії, як цього вимагає Президент та Уряд.

Відтак обговорили питання про вжиття  заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка була у червні поточного року.

4 листопада Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про виділення Івано-Франківській ОДА додаткових 262,8 млн грн із резервного фонду держбюджету для здійснення аварійно-відновних робіт на об’єктах, пошкоджених внаслідок масштабної повені в червні 2020 року. Частина цих коштів буде витрачена і на завершення ліквідації червневої повені у Калуському районі. Тож районна комісія затвердила доповнення до Переліку невідкладних (першочергових) заходів з  ліквідації наслідків  надзвичайних ситуацій, яка мала місце 22-23 червня 2020 року на території Калуського району.

Зокрема, планується відновлення берегозакріплювальних споруд правого берега р. Чечва у с.Тужилів,  відновлення берегозакріплювальних споруд дамб лівого берега р. Чечва (урочище Кар'єр) в с.Тужилів, відновлення берегозакріплювальних споруд лівого берега р. Чечва вище пішохідного переходу в с. Пійло, а також відновлення водовідвідної канави по вул. 600-річчя Голиня та вул. Б. Хмельницького в с.Голинь.  

Також на засіданні комісії заслухали доповіді представників відповідальних установ щодо контролю за дотриманням карантинних заходів. Голова РДА Жанна Табанець наголосила на необхідності дотримання усіх карантинних обмежень задля сповільнення темпів поширення коронавірусної інфекції.

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Листопад 2020
В П В С Ч П С
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5