Калуська районна
державна адміністрація

Новини


На Калущині привітали батьків загиблих «афганців» з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами

89

2020.12.31

Щороку, напередодні Новорічних і Різдвяних свят, Калуське територіальне об’єднання ветеранів Афганістану під керівництвом багатолітнього голови Володимира Сорохтея проводить зустріч із матерями та батьками загиблих «афганців».

Адже батьки передусім щасливі тоді, коли їх живі та здорові діти, коли вони живуть разом і діляться радощами й невдачами. А якщо і не разом, то син чи донька спішать до них додому, як тільки є змога. Яке ж непосильне горе у батьків, коли їх діти швидше відходять у Вічність…

Щоб на якусь мить полегшити їх біль, «афганці» постійно за сприяння районної та міської влади всіляко стараються допомогти. Цьогоріч для родин афганців придбали продуктові набори та новорічні подарунки. Захід відбувся у Палаці культури «Мінерал».

Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Канюка, Калуський міський голова Андрій Найда і заступник голови Новицької сільської ради Ігор Пробоїв привітали батьків загиблих «афганців» з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами, подякували матерям і батькам за те, що виростили своїх синів мужніми воїнами...

Голова Калуського територіального об’єднання ветеранів Афганістану Володимир Сорохтей подякував приватним підприємцям за надану допомогу для формування продуктових наборів, а також зазначив, що батьки загиблих воїнів окрім продуктових наборів отримають матеріальну допомогу.

Аматори народного мистецтва привітали матерів і батьків загиблих «афганців» із прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами, заколядували та повіншували.

 

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Грудень 2020
В П В С Ч П С
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2