Калуська районна
державна адміністрація

Новини


При Калуській РДА сформують новий склад громадської ради

2021.04.19

Відбулося засідання ініціативної групи з підготовки  установчих зборів для утворення  громадської ради при Калуській районній державній адміністрації. У заході взяли участь перший заступник голови РДА Оксана Канюка, представники громадських організацій і відповідальні працівники РДА.

На засіданні зазначалося, що відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України  № 996 від 03.11.2010 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та розпорядженням Калуської  районної державної адміністрації затверджено склад ініціативної  групи з підготовки установчих зборів для утворення  громадської ради при Калуській РДА.

Під час проведення засідання головою ініціативної групи обрано Петра Гавриліва, заступника голови Калуського територіального об’єднання воїнів Афганістану, а секретарем – Сергія Фединяка, головного  спеціаліста відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Калуської РДА.

Члени ініціативної групи ознайомилися зі зразками  документів,  необхідних для участі в установчих зборах з обрання складу громадської ради, та порядком подачі документації на розгляд комісії.

Зі зразками документів,  необхідних для участі в установчих зборах з обрання складу громадської ради при Калуській районній державній адміністрації,  можна буде ознайомитися на сайті РДА в розділі «Громадська рада»  (http://kalushrda.gov.ua/).

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок і їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.

Установчі збори щодо формування громадської ради заплановано провести 18 червня 2021 року  о  14. 00 год.  в залі засідань   Калуської  районної ради (м. Калуш, вул. Шевченка 6).

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Квітень 2021
В П В С Ч П С
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1