Калуська районна
державна адміністрація

Новини


У кожній громаді мають бути підрозділи, відповідальні за соціальний захист дітей

2021.04.21

В умовах реформи децентралізації кардинально змінюються повноваження і функції як органів виконавчої влади, так і органів місцевого самоврядування. Разом із отриманням ресурсів, фінансів, а також повноважень вони стали відповідальними за мешканців своєї громади.

Сьогодні, 21 квітня, під керівництвом першого заступника голови РДА Оксани Канюки відбувся семінар-нарада, на якому розглянули актуальні питання соціального захисту населення, системи захисту прав дітей та розвитку соціальних послуг в умовах децентралізації. Учасниками заходу стали представники територіальних громад Калуського району.

Під час заходу окреслили питання інституційного потенціалу територіальних громад щодо захисту прав дітей та розвитку соцпослуг, необхідність розвитку соціальних послуг в громадах задля попередження влаштування дітей до закладів інституційного догляду та виховання дітей, збереження для дитини сімейного середовища тощо.

«Захист та допомога тим, хто цього потребує, є пріоритетним для нас. Тому ми сьогодні говоримо про те, яким чином маємо надавати соціальні послуги у громадах. Говоримо про основні завдання та виклики. Допомогти нашим мешканцям – наш обов’язок. Тому я закликаю територіальні громади активно вступати у цей процес», - наголосила перший заступник голови РДА Оксана Канюка.

За словами керівника служби у справах дітей РДА Світлани Кіндрат, до 1 липня з району мають забезпечити передачу електронного банку даних дітей до об’єднаних територіальних громад, а також забезпечити облік дітей, що опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування.

З цією метою у всіх територіальних громадах мають бути створені відповідні підрозділи, на які покладуть таку відповідальність.

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Квітень 2021
В П В С Ч П С
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1