Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Привітання голови Калуської райдержадміністрації Жанни Табанець з Великодніми святами

2021.04.30

Дорогі жителі Калуського району! 

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Світлого Христового Воскресіння!

Великдень сповнює нас світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові. З великими сподіваннями зустрічаємо ми Пасхальні свята. Зі щирою надією несемо до Господа свої молитви, щоб дарував здоров’я і світлу долю нашим близьким; ми просимо миру та єдності для рідної землі, сил та мудрості, щоб розбудовувати нашу державу. І полишаючи сумніви та безнадію, як ніколи палко віримо в силу любові й добра.

У Пасхальні дні згадаймо усіх, хто віддав життя за Україну, за нашу з вами можливість жити мирним життям. Не забуваймо про їх родини, про поранених, демобілізованих, про наших захисників, які зустрічають свято на передовій. Тож нехай Боже благословення береже наших воїнів світла і добра!

 У час важких випробувань, що випали на долю України та її народу, віра особливо необхідна кожному. Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю, та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Тож від усього серця бажаю, щоб радісні Пасхальні дні поклали благодатні початки нових перемог і звершень. У торжестві великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб ваше життя було   чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна великодня паска,   яскравим, як колоритна українська писанка.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

Жанна Табанець, голова Калуської районної державної адміністрації

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Квітень 2021
В П В С Ч П С
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1