Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Влада області запрошує бізнес-спільноту до приватизації об’єктів нерухомості

2021.05.27

Представники робочої групи з питань ефективності використання державного майна в області, яку очолює перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Ярмольський, взяли участь в онлайн-нараді під головуванням заступника голови Фонду державного майна України Констянтина Кошеленка.

Ішлося про реалізацію спільних напрямків роботи Фонду державного майна України та обласних державних адміністрацій, адже складовими приватизації є соціальний, економічний та політичний ефект.

Зазначалося, що з квітня  поточного року значно активізувалася співпраця ФДМ з обласними держадміністраціями, відповідно, утричі збільшилася кількість учасників аукціонів.

В державі проводиться широка роз’яснювальна кампанія щодо умов, можливостей та результатів приватизації об’єктів та майна різних форм власності. З початку року в Україні до переліку об’єктів для приватизації уже внесено 860 об’єктів.

На Прикарпатті 88 об’єктів не використовується, з них 31 об’єкт запропоновано до приватизації.

В ході онлайн-наради обговорено основні умови для забезпечення діяльності робочих груп щодо ефективного використання державного майна,  їх головні завдання, передачу функцій від ФДМ до ОДА.

У Івано-Франківській ОДА координацію дій та організацію взаємодії усіх зацікавлених сторін здійснює департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації. Його директор Сергій Подошва акцентував увагу на необхідності врахування усіх зауважень та пропозицій інших регіонів задля організації роботи та налагодження ефективного і прозорого механізму приватизації в області. Для цього необхідно реалізовувати спільно з Регіональним фондом держмайна, територіальними громадами краю інформаційної кампанії з метою стимулювання процесу  приватизації  в нашому регіоні.

На думку Андрія Ярмольського, кожен українець може стати інвестором. Робоча група ОДА, яка є консультативно-дорадчим органом, сприятиме представникам бізнес-спільноти Прикарпаття у проведенні приватизації та надаватиме всю необхідну інформацію про інвестиційно-привабливі об’єкти.

Довідково

Звертаємося до усіх зацікавлених осіб: якщо ви не маєте усієї необхідної інформації про об’єкт, який маєте намір приватизувати, пропонуємо вам скористатись безкоштовною адміністративною послугою «Надання інформації (відомостей або витягу) з Єдиного реєстру об’єктів державної власності», а також пошуком інформації по суб’єктам господарювання для уточнення інформації по об’єкту приватизації. З об’єктами приватизації, що вже включені у перелік, можна ознайомитися у розділі малої та великої приватизації на сайті Фонду державного майна України за посиланням https://privatization.gov.ua

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Травень 2021
В П В С Ч П С
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5