Калуська районна
державна адміністрація

Новини


День захисту дітей в територіальних громадах

2021.06.02

     Працівники сектору з питань сімейних форм виховання дітей та запобігання дитячій бездоглядності №1 служби у справах дітей Калуської райдержадміністрації спільно із працівниками служби у справах дітей Перегінської селищної ради взяли участь в святкуванні Дня захисту дітей. До святкування були залучені діти–сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, жителі  громади. Багато дитячих посмішок, щасливих облич, радісних вигуків - так цікаво і насичено пройшов захід, присвячений Дню захисту дітей в Перегінській територіальній громаді.

 

 

 

 

      В рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей завідувач сектору з питань сімейних форм виховання дітей та запобігання дитячій бездоглядності №2 служби у справах дітей  районної державної адміністрації спільно з завідувачем сектору у справах дітей Вигодської селищної ради та працівниками ювенальної превенції Долинського відділення поліції Калуського ВП ГУНП в Івано-Франківській області на території Вигодської територіальної громади  відвідали   сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах:

-  одну сім’ю в селі Підліски,  в якій проживають двоє дітей,  

- три сім’ї в селі Новоселиця, в яких проживають дванадцять дітей,  

- одну сім’ю в селищі Вигода, в якій проживають троє дітей.

Учасники заходу привітали дітей з нагоди Дня захисту дітей  та вручили дітям подарунки. 

 

     Також в цей день  у Вигодській селищній раді  відбулась зустріч з дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, за участі працівників сектору з питань сімейних форм виховання дітей та запобігання дитячій бездоглядності №2 служби у справах дітей  районної державної адміністрації. Діти мали можливість завітати в кожен кабінет селищної ради, спостерігати за роботою працівників апарату ради, послухати інформацію про діяльність органу місцевого самоврядування. Основною ідеєю заходу була реалізація принципу відкритості органів місцевого самоврядування.

     З нагоди Дня захисту дітей селищний голова Микола Мацалак вручив діткам подарунки, також започатковано акцію «Горнятко чаю з селищним головою», де діти мали можливість поспілкуватись з Миколою Мацалаком та задати йому низку запитань, які їх цікавлять.

 

         служба у справах дітей Калуської райдержадміністрації

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Червень 2021
В П В С Ч П С
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3