Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Керівництво району  відвідало Дубівську територіальну громаду

2021.06.09

     Голова Калуської районної державної адміністрації Жанна Табанець та перший заступник  голови райдержадміністрації   Оксана Канюка  з робочою поїздкою  відвідали  Дубівську  територіальну громаду.

     Керівники Калуської райдержадміністрації, перебуваючи в Дубівській територіальній громаді, ознайомилися із організацією діяльності громади, поспілкувалися із керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Дубівської сільської ради.   

    У спільній розмові з головою Дубівської сільської ради Мухаром Олександром Євгеновичем керівники району обговорили стан соціально-економічного розвитку територіальної громади та шляхи його покращення, ознайомилися з планами голови громади щодо розвитку території, йшлося також про стан  автомобільних доріг та їх ремонту.    

     У   ході зустрічі було обговорено важливе для  територіальної громади питання – наповнення бюджету територіальної громади. Одним із шляхів поповнення бюджету є легалізація робочих місць, своєчасна  та повна  сплата податків і зборів, раціональне використання земель за цільовим призначенням.

    Під час зустрічі були обговорені й інші проблемні питання та шляхи їх вирішення. Голова райдержадміністрації Жанна Табанець підкреслила, що зі свого боку райдержадміністрація готова надавати консультативну, юридичну та професійну підтримку територіальній громаді. Адже співпраця і партнерство  й надалі будуть  залишатися одним із пріоритетних напрямків роботи керівництва району для розвитку громади.

 

     

 

  

     

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Червень 2021
В П В С Ч П С
30 311 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3