Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Турбота про найбільш незахищені верстви населення є пріоритетним у роботі служби у справах дітей райдержадміністрації

2021.06.10

     Працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації здійснюється контроль за умовами проживання, утримання та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

     З цією метою 8 червня  працівниками сектору з питань сімейних форм виховання дітей та запобігання дитячій бездоглядності №1 служби у справах дітей  Калуської райдержадміністрації  та завідувачем сектору служби у справах дітей Дубівської сільської ради обстежено умови проживання, утримання та виховання двох дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, жителів с. Ясеновець та дитини, позбавленої батьківського піклування, яка проживає с. Цінева. Встановлено, що дітям створені належні умови для життя та розвитку.

    8 червня головним спеціалістом сектору з питань сімейних форм виховання дітей та запобігання дитячій бездоглядності №2 служби у справах дітей  Калуської районної державної адміністрації спільно з завідувачем сектору у справах дітей Вигодської селищної ради обстежено умови проживання та виховання двох неповнолітніх дітей, які влаштовані в сім’ї піклувальників та проживають в с. Новошин.

   В ході обстеження встановлено, що для проживання дітей створені належні побутові умови. Піклувальникам надано роз’яснення про недопущення порушень термінів подання документів на отримання державних соціальних допомог, проходження щорічного медичного огляду дітей і піклувальників, оздоровлення підопічних в літній період тощо.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Червень 2021
В П В С Ч П С
30 311 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3