Калуська районна
державна адміністрація

Новини


На нараді обговорили важливі питання життєдіяльності району

2021.06.22

22 червня перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Канюка провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, начальниками управлінь і відділів.

Насамперед йшлося про роботу структурних підрозділів, управлінь і відділів РДА. Особливу увагу звернено на питання щодо дотримання виконавської дисципліни, вчасного виконання документів, розгляд звернень тощо. На нараді обговорено актуальні питання життєдіяльності району, зокрема, що стосуються соціального захисту громадян, економіки, проєкту «Велике будівництво» та ін.

Підчас наради кожен із начальників управлінь та відділів доповів про роботу та окреслив завдання, які потрібно вирішити. Перший заступник голови РДА Оксана Канюка звернула основну увагу присутніх на питанні дотримання виконавської дисципліни, вчасного розгляду звернення заявників та виконання документів, які є на контролі, фінансової дисципліни,  покращенні комунікації керівників структурних підрозділів із громадськістю та ін.

На нараді йшлося про стан із захворюваності на коронавірусну інфекцію. За повідомленням начальника відділу з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи РДА Лілії Арсенюк, останнім часом у Калуському районі спостерігається позитивна динаміка зі зниження захворюваності на коронавірусну інфекцію. Впродовж минулого тижня у районі підтверджено 11 випадків хворих на  COVID-19, тоді як позаминулого тижня було 57 випадків. За минулий тиждень одужало 23 хворих, за позаминулий – 129. Летальних випадків не зафіксовано.

Загалом з початку пандемії з підозрою на COVID-19 у медзаклади звернулося 24 тис. 153 мешканців Калуського району, з яких у 11 тис. 999 осіб виявили коронавірус. За цей же період одужало 11 тис. 472 мешканців територіальних громад Калуського району та померло 426 людей.

На нараді обговорили і питання будівництва об’єктів соціальної інфраструктури у рамках програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України. За словами начальника управління соціально-економічного розвитку території РДА Марії Мельник, на всіх об’єктах активно триває будівництво. Зі свого боку, райдержадміністрація здійснює щотижня контроль і моніторинг стану виконання будівельних робіт.

Варто зазначити, що в цьому році мають бути завершені такі об’єкти соціальної інфраструктури, як спорткомплекс Новицького ліцею, Вишківський ліцей, амбулаторії у Підмихайлі, Витвиці та Кадобні. Будівництво здійснюється за рахунок коштів з державного бюджету та співфінансування з місцевих бюджетів територіальних громад.

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Червень 2021
В П В С Ч П С
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3