Калуська районна
державна адміністрація

Новини


У селі Вишків відкрили новозбудований ліцей

11

2021.09.14

Сьогодні, 14 вересня, у селі Вишків Калуського району відбулася довгоочікувана подія – урочисто відкрили новозбудований ліцей.

У відкритті навчального закладу у цьому високогірному селі, що на околицях Прикарпаття,  взяли участь народні депутати України Олена Вінтоняк та Олександр Матусевич, голова облдержадміністрації Світлана Онищук, голова обласної ради Олександр Сич, голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець, голова Вигодської територіальної громади Микола Мацалак. Усі вони вітали громаду села та найперше – учнів і вчителів – із цією радісною подією.

Адже на нову школу з нетерпінням усі чекали. Хоча частина школи була здана у 2010 році, проте не було тих умов для повноцінного навчання і виховання, які матимуть учні відтепер.

І саме завдяки програмі Президента Володимира Зеленського за 2 роки мрія дітей, їх батьків і вчителів втілилася в життя.  Тож школярі зможуть отримувати знання у нових просторих і комфортних класах. А до того ж – сучасний спортивний майданчик, актовий зал, їдальня та харчоблок. Сучасна їдальня стала можливою, як наголосила Олена Вінтоняк, завдяки Першій леді Олені Зеленській, яка реалізує по всій країні ідею щодо покращення шкільних їдалень та збалансованого харчування учнів.

Також у навчальному закладі дотримані всі умови інклюзії та створені умови для надання якісних освітніх послуг. Проектна потужність ліцею розрахована на 180 дітей. Зараз тут навчаються 115 школярів.

Вітаючи учнів і вчителів з  відкриттям школи, голова РДА Жанна Табанець наголосила, що сьогоднішня подія - результат успішної співпраці влади і громади.

«Школа, побудована за найсучаснішими стандартами, приймає гарних, розумних і талановитих дітей, - підкреслила голова РДА Жанна Табанець. - Для багатьох із вас та майбутніх поколінь у цій школі відкриються тисячі доріг у Країну Знань і вічних істин Справедливості та Добра. Завдяки проєкту «Велике будівництво», ініційованому Президентом Володимиром Зеленським, з 1 вересня більше тисячі дітей по всій країні навчаються в гарних умовах, оновлених, теплих школах, а педагоги отримали гідні умови для праці, для передачі знань своїм вихованцям.

Знаю, як довго ви чекали цього дня, коли ваші діти зможуть зайти у просторе, світле приміщення і нарешті з гордістю сказати: «Це – наша школа». Мрії здійснюються. Я рада, що нам це вдалося. Забезпечити комфортні умови для якісного освітнього процесу – це одне з наших першочергових завдань. Спільними зусиллями багатьох людей успішно втілили проєкт у життя. Важливо, коли всі об’єднують зусилля, тоді все вдається. Ми будемо й надалі все робити для того, щоб діти були в комфорті, безпеці та піклуванні».

Місцевий парох о. Іван подякував представникам влади за реалізацію проекту, поблагословив усіх на добрі справи та окропив свяченою водою приміщення ліцею. Гості свята оглянули приміщення освітнього закладу, поспілкувалися із педагогічним колективом та керівництвом ліцею.

Варто зазначити, що Вишківська школа – один з двох масштабних проєктів, які реалізуються у Калуському районі.  Найближчим часом відкриють і другий об’єкт – у Новицькій громаді.

 

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Вересень 2021
В П В С Ч П С
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2