Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості

2021.09.30

       Під керівництвом першого заступника голови Калуської райдержадміністрації Оксани Канюки  відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

     Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Канюка наголосила на важливості проведення роботи щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати та та підкреслила, що з цього приводу  є відповідні доручення    Кабінету Міністрів України.

     Начальник управління соціально-економічного розвитку території районної державної адміністрації Марія Мельник проінформувала членів комісії про наявну заборгованість із виплати заробітної плати в районі та зазначила, що  основними причинами виникнення заборгованості по заробітній платі перед працівниками підприємств-боржників є наявність дебіторської заборгованості у зв’язку несвоєчасною сплатою споживачами плати за надані  житлово-комунальні послуги.

     Начальник управління Калуської Державної казначейської служби в Івано-Франківській області Надія Милимук та начальник управління Рожнятівської Державної казначейської служби в Івано-Франківській  області Ольга Дмитришак повідомили, що заборгованість відсутня із виплати заробітної плати перед працівниками районних бюджетних установ.

    На засіданні комісії заслухали представників Брошнів-Осадської  територіальної громади, комунальних підприємств, які  мають заборгованість із виплати заробітної плати перед працівниками.

   Членами комісії проаналізовано причини виникнення заборгованості. Комісією прийнято відповідні рішення та дано протокольні доручення, які спрямовані на покращення фінансового  становища підприємств-боржників.

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Вересень 2021
В П В С Ч П С
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2