2022.05.19
Щиро вітаю вас із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.
Вишиванка – це наша національна святиня. Це наш національний оберіг, символ наших автентичних традицій та розмаїтої культури. Саме вишиванка символізує та несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.
Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. А ще така традиція об’єднує наші сім’ї, родини, є живим ланцюгом між поколіннями, джерелом невмирущості та самобутності.
Тож давайте разом докладемо всіх зусиль для збереження мудрості і сили тисячолітніх традицій, які дають нам натхнення до праці та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої держави, нашого краю!
Переконана, що вишиванка й надалі залишатиметься нашим оберегом та символом щасливого майбутнього для України.
Нехай це свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу. Чудового настрою та різнобарвних вражень в цей день усім нам! Одягайте свої вишиванки і гордіться, що ви українці! Із Днем вишиванки!
Із найкращими побажаннями голова Калуської РДА – начальник районної військової адміністрації Жанна Табанець