Калуська районна
державна адміністрація

Новини


До Верхнянської територіальної громади надійшла гуманітарна допомога для тимчасово переміщених осіб

542

2022.05.31

«Продукти харчування, зокрема, м’ясні, рибні консерви, крупи, сіль, цукор, олія, шоколад, чай, кава та інше, а також засоби гігієни, необхідний одяг та взуття отримала сьогодні Верхнянська територіальна громада.  Загалом, надійшла допомога для п’ятиста внутрішньо переміщених осіб, які проживають саме у цій територіальній громаді. Співпрацюючи із благодійними фондами та волонтерами,   ми маємо можливості підтримати  біженців, які приїжджають на Прикарпаття», -  розповів заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин, перебуваючи із робочою поїздкою у с. Верхня Калуського району.

Сьогодні завдяки підтримці облдержадміністрації, народного депутата України Олег Марусяка, благодійний фонд «Підгір’я», вивчивши  потреби внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Верхнянській територіальній громаді, надав їм необхідну гуманітарну допомогу.

Очільник Верхнянської територіальної громади Михайло Маліборський розповів про реєстрацію вимушено переселених осіб задля  надання їм  можливостей отримання соціальних допомог,  проживання переселенців у цій громаді та збір гуманітарної допомоги для Збройних сил України.

«У нашій громаді проживають біженці із тих областей України, де ведуться бойові дії. В основному  вони  розмістилися у приватному секторі, також  є сім’я із Харківщини, яка живе  у нашому закладі освіти. Завдяки міжнародним, всеукраїнським проєктам , волонтерам ми отримали найнеобхіднішу підтримку для  переселенців та  надаємо їм допомогу. Ми допомагаємо і Збройним силам України та тим регіонам, де ведуться бойові дії», - розповів Михайло Маліборський.
<<< Повернутись в розділ
Календар
Травень 2022
В П В С Ч П С
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4