Калуська районна
державна адміністрація

Новини


23 червня – День державної служби!

Pryvitannya-z-dnem-derzhavnoyi-sluzhby

2022.06.23

 

    Шановні колеги – державні службовці Калущини! Щиросердечно вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби!

    Державний службовець – це особлива професія. Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут  нашого народу та майбутнє країни. На державних службовців покладено важливе завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.  

     Від щоденних зусиль, фаховості та сумління  державних службовців значною мірою залежить ефективність вирішення економічних та соціальних завдань в районі, а відтак і довіра людей до влади, їхня впевненість у завтрашньому дні.

     З перших днів широкомасштабної війни перед органами державної влади постали нові виклики і було важливо, щоб  державний  механізм працював  злагоджено. В такий непростий час державні службовці,  які  працюють в установах  нашого району,  забезпечили виконання завдань, поставлених Президентом України та Урядом,  ефективно здійснювали заходи, спрямовані на зміцнення обороноздатності держави, організацію належного  перебування в районі переселенців з інших областей, координували  волонтерський рух, створювали  надійний  тил  для нашої української армії та докладали зусиль, щоб люди отримували  життєво важливі  послуги.

     Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо української держави. Упевнена, що  ви і надалі будете  провідниками державної політики в усіх сферах життєдіяльності, спрямуєте  свій досвід, професіоналізм і знання на вирішення  завдань соціально-економічного розвитку району, дотримання прав і свобод громадян та поліпшення якості життя  жителів нашого краю.

     Шановні державні службовці! Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі та  своєму українському народу.           

     Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі.

     Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

  Бажаю вам Божого благословення, Перемоги та  миру, міцного здоров’я, щастя, успіхів у професійній діяльності, віри у себе і велике майбутнє нашої України!

 

   З повагою і найкращими побажаннями

голова Калуської районної державної адміністрації – начальник районної військової  адміністрації Жанна Табанець
<<< Повернутись в розділ
Календар
Червень 2022
В П В С Ч П С
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2