Калуська районна
державна адміністрація

Новини


На засіданні районної комісії ТЕБ та НС йшлося про санітарне та епідеміологічне благополуччя населення влітку

04

2022.07.01

Під головуванням першого заступника голови Калуської РДА Оксани Канюки відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо готовності влади забезпечити санітарне та епідеміологічне благополуччя населення у літній період, проведення заходів зі стабілізації епідеміологічної ситуації з керованих інфекцій, а також стану безпеки на автошляхах району і заходів щодо його покращення. У засіданні районної комісії ТЕБ та НС взяла участь заступник голови райдержадміністрації Ярослава Гасяк.

Варто зазначити, що з початку повномасштабної війни на теренах як Прикарпаття, так і Калуського району зокрема, постійно відбуваються  міграційні процеси внутрішньо переміщених осіб. Люди приїжджають у пошуку безпечного прихистку. Крім того, багато людей з інших регіонів прямує транзитом у європейські країни.

Тому питання забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення є досить актуальним і постійно перебуває на контролі як в керівництва області, так і району.  Щоб запобігти виникненню небезпечних інфекційних захворювань у місцях скупчення людей здійснюється санітарно-епідеміологічний нагляд та моніторинг за дотриманням санітарно-протиепідеміологічного режиму.

Про заходи щодо забезпечення санітарно-епідеміного благополуччя населення та ситуацію з гострими кишковими інфекціями у Калуському районі  доповіли начальник районного відділу ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Богдан Пеленичка та заступник начальника районного управління Держпродспоживслужби Оксана Ананєвич. Крім того, Оксана Ананаєвич розповіла і про стан готовності закладів освіти до нового навчального року, і про якість питної води на централізованих водопроводах, громадських криницях тощо. Також медичними фахівцями систематично здійснюються моніторингові відвідування закладів охорони здоров’я, в яких проводиться імунізація населення задля профілактики виникнення інфекційних захворювань.

Що ж до стану безпеки на дорогах, то варто наголосити, що впродовж поточного року на дорогах нашого району трапилося 78 дорожньо-транспортних пригод, тоді як за аналогічний період минулого року – 126. Основними причинами аварій стали перевищення безпечної швидкості, виїзд на смугу зустрічного руху, керування транспортними засобами у нетверезому стані та перехід через проїзну частину у невстановленому місці. Наголошувалося, що покращити ситуацію щодо стану безпеки на автошляхах можна лише завдяки посиленню контролю за учасниками дорожнього руху.

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Липень 2022
В П В С Ч П С
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6