Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Надаємо належну допомогу переселенцям, які її потребують

Dsc 0040

2022.08.04

     В Калуському районі, з метою  вивчення найбільш актуальних питань, що виникають у внутрішньо переміщених осіб, продовжила працювати "мобільна бригада" з Івано-Франківської ОВА у складі представників управління організаційної роботи апарату облдержадміністрації, департаменту соціальної політики облдержадміністрації, регіонального Центру безоплатної правової допомоги в Івано-Франківській області та психолога.

    Сьогодні, 4 серпня, "мобільна бригада" разом з заступницею голови райдержадміністрації Ярославою Гасяк та заступником начальника  управління   соціального захисту населення райдержадміністрації Людмилою Перетятко, а також фахівцями Калуської міськрайонної філії обласного центру зайнятості відвідала дві територіальні громади нашого району - Рожнятівську та Верхнянську.  

     Заступниця голови Калуської районної державної адміністрації Ярослава Гасяк  зазначила, що райдержадміністрація  не залишає без уваги проблеми вимушених переселенців, і робиться все для того, щоб якомога більше людей, котрі постраждали  через війну та  знайшли прихисток в районі,  почували себе комфортно та могли отримати необхідну допомогу.

     «Завдяки консолідації спільних зусиль вчасно реагуємо на виклики, які виникли через воєнні дії, та надаємо належну допомогу переселенцям, які її потребують. Дякую  усім   небайдужим людям, які сьогодні допомагають не тільки нашим військовим, а й тим людям, які внаслідок війни вимушені були покинути власні домівки» - підкреслила Ярослава Гасяк.

     Під час зустрічей учасники "мобільної бригади" ознайомилися із  комплексом соціальних послуг, які отримують внутрішньо переміщені особи, обговорено проблемні питання, з якими вони  найчастіше стикаються. Людям   розповіли, як  швидше адаптуватися, якими програмами для підтримки потрібно скористатись, ознайомили із  змінами в законодавстві, надали інформацію, яка для них буде корисною.

       Зустрічі  з внутрішньо переміщеними особами  пройшли  в теплій атмосфері, та були дуже корисними  для більшості людей. Протягом двох зустрічей внутрішньо переміщені особи  мали змогу отримати консультації спеціалістів, та отримати відповіді на питання на актуальні для них теми на даний час. 

 

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Серпень 2022
В П В С Ч П С
311 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3