Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Чужих дітей не буває: у Калуському районі відбулися заходи, присвячені Дню усиновлення

12

2022.09.30

День усиновлення – свято в Україні, яке відзначається 30 вересня та співпадає з днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, що є символічним і уособлює віру в те, що кожна наша дитина буде виховуватися в родині, надію на об`єднання заради цього всього українського суспільства, плекання в душі кожного із нас великої мудрості і любові до дитини як найціннішого дару нашого життя. Це свято батьків і дітей, соціальних працівників та усіх причетних до цієї благородної справи, які кілька років поспіль поступово і впевнено втілюють на практиці гасло «Чужих дітей не буває».

Держава всебічно підтримує дітей, які з різних причин втратили батьківську турботу. Кожній сім’ї, яка усиновила дитину, держава гарантує низку соціальних гарантій.

Варто зазначити, що реалізація права дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання в сімейному оточенні можлива завдяки її влаштуванню до сімейних форм виховання: усиновлення, під опіку, піклування, в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.
Цими днями у Калуському районі відбулися заходи, присвячені Дню усиновлення.

Зокрема, за участю працівників служби у справах дітей Вигодської селищної ради, завідувача сектору №2 (м. Долина) служби у справах дітей райдержадміністрації  спільно з поліцейським офіцером громади проведено  засідання круглого столу «Родина, що зігріє дитяче серце».

29 вересня працівники сектору з питань сімейних форм виховання дітей та запобігання дитячій бездоглядності №1 (Рожнятів) служби у справах дітей  Калуської райдержадміністрації в рамках відзначення Дня усиновлення, провели виїзний семінар у Перегінській громаді на тему «Кожне життя - надія, кожній дитині – родину». В семінарі взяли участь представники служби у справах дітей Перегінської та Дубівської територіальних громад. На семінарі обговорили новації законодавства, що стосується порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей.

Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наша спільна мета, обов’язок суспільства і держави…

 

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Вересень 2022
В П В С Ч П С
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1