Калуська районна
державна адміністрація

Новини


«Гвардія наступу» : Час повертати своє. Приєднуйся!

Dsc 0142

2023.03.16

     Рекрутери «Гвардії наступу» провели інформаційну кампанію, під час сесії Калуської  міської ради. У заході взяли участь заступник голови Калуської районної державної адміністрації Роман Гавриляк, представники  Національної поліції України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України.  

       Присутнім на сесії Калуської міської ради  розповіли про рекрутингову кампанію «Гвардія наступу», умови конкурсного відбору до штурмових бригад, про вимоги до кандидатів та процедуру подачі заявок, обговорили питання, якими найчастіше цікавляться вмотивовані добровольці.

      Нагадуємо, що Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають зміцнити наші сили під час майбутнього наступу. Формується 8 нових бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов».

      Кістяк нових бригад складається з офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Бригади матимуть найсучасніше обладнання, техніку, зброю. Ці підрозділи складатимуться виключно з добровольців. Для всіх добровольців “Гвардії наступу” збережуться пільги, передбачені для військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів.

      Під час кампанії «Гвардія наступу» людей не просто набирають до лав нових підрозділів у структурі МВС. Їм пропонують конкретні й дуже гідні умови служби, можливість отримати професію і досвід, стати частиною великого колективу — українських захисників.

      Підрозділи пройдуть підготовку, будуть добре оснащені й лише після цього відправляться звільняти території. Період підготовки кандидатів триватиме 2-4 місяці.

      Щоб вступити до одного з підрозділів “Гвардії наступу”, необхідно     звернутися в Центри надання адміністративних послуг, які розміщені в Калуші, по вул. Богдана Хмельницького, 52, та в Долині, по вул. Грушевського, 18. ЦНАПи працюють щодня з 9:00 до 17:00 год. Також подати заявку можна через сайт ( https://storm.mvs.gov.ua/ ) «Гвардії наступу».

     Контакти «Гвардія Наступу» – номер телефону: 0 800 10 00 20, сайт: storm.mvs.gov.ua

     Час повертати своє.  

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Березень 2023
В П В С Ч П С
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1