Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Герої як зорі: запалюють серця інших, а самі згорають, освітлюючи шлях нації

6

2023.05.23

Сьогодні, 23 травня, в Україні відзначають День Героїв – свято величі духу українських вояків, день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність нашої держави.

Герої творять націю. Цю істину доводить історія України. Завжди знаходилися Герої, які своїм життям та смертю давали нації майбутнє. Я з упевненістю можу сказати, що українці – це нація Героїв.

Це довели Герої минулого, це зараз доводять Герої сучасності.

Ми довели всьому світу, що українці – не лише творці своєї власної історії. Нині українці творять нову історію Європи та світу.

Наші Герої сьогодні – це українські військові на передовій і в зоні бойових дій, медики, які лікують поранених і цивільних, вчителі, які виховують майбутніх патріотів, пекарі, водії, волонтери і кожен українець, який своїми діями наближає Перемогу…

Cьогодні у храмі Святого Архистратига Михаїла священнослужителі відправили заупокійну панахиду за всіма загиблими українськими Героями. У поминальному заході взяли участь родичі полеглих захисників у російсько-українській війні, народний депутат України Едуард Прощук, голови територіальних громад, районної ради, працівники райдержадміністрації, молодь.

Уся спільнота, яка зібралася у храмі, молилася за захисників України, які вже стали небесними ангелами. Священники о. Михайло Бігун та о. Іван Бігун наголосили на важливості подвигу українських Героїв, які боронять нашу Батьківщину від російських окупантів та подякували батькам загиблих Героїв за виховання славних своїх дітей, що віддали життя за свободу і незалежність України.

«Немає більшої любові за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх», - сказано в Святому Письмі. Їхні імена будуть навіки викарбувані в історії країни, у наших серцях.

У храмі були представлені експозиції з портретами полеглих захисників з Калуського району у російсько-українській війні.

Пам’ятаймо кожного Героя!

Віримо у нашу Перемогу!

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Травень 2023
В П В С Ч П С
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3