Калуська районна
державна адміністрація


Денис Шмигаль: Майбутнє України в ЄС, майбутнє ЄС з Україною

96

2022.09.06

Майбутнє України в ЄС, майбутнє ЄС з Україною, і ми докладемо всіх зусиль, аби наш шлях у Євросоюз був швидким, а не займав роки та десятиліття. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час спільної прес-конференції у Брюсселі з Високим представником Європейського Союзу Жозепом Боррелем та Комісаром Європейського Союзу з питань сусідства та розширення Олівером Варгеї.

«Українське суспільство та влада абсолютно монолітні у нашому прагненні стати членом ЄС, а тому ми рухаємося швидко у виконанні Угоди про асоціацію, підписанні секторальних «безвізів» та інтеграції у внутрішній ринок ЄС. Ми вдячні за позитивну оцінку ЄС щодо досягнутого Україною прогресу в питанні реформ в останні місяці й готові вже в кінці цього року перейти до конкретної дорожньої карти щодо вступу в ЄС», — наголосив Прем’єр-міністр України.

Денис Шмигаль також відзначив, що енергетичний, економічний, транспортний та митний «безвізи» з ЄС підвищують стійкість нашої держави під час збройної агресії росії. Водночас, за словами очільника українського Уряду, санкції проти країни-агресора потрібно посилювати.

«Повне енергетичне ембарго, а також відключення всіх російських та білоруських банків від SWIFT — це першочергові кроки, на які ми очікуємо від ЄС та інших наших партнерів. росія веде енергетичну війну проти Європейського Союзу, і Європа має реагувати відповідним чином», — відзначив Денис Шмигаль.

Високий представник ЄС Жозеп Боррель у свою чергу наголосив, що ЄС буде підтримувати Україну фінансово, політично та військово стільки, скільки буде потрібно для перемоги.

«Ми повні рішучості побудувати сильну, заможну Україну як частину європейської родини», — відзначив Жозеп Боррель.

Також Високий представник ЄС Жозеп Боррель і Комісар ЄС з питань сусідства та розширення Олівер Варгеї відзначили важливий прогрес України в імплементації реформ, які відбулися попри повномасштабну війну росії проти України.
<<< Повернутись в розділ
Календар
Вересень 2022
В П В С Ч П С
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1