Калуська районна
державна адміністрація


В ОДА обговорили проблемні питання організації роботи соціальної сфери, які виникають під час формування новоутворених районів

60

2021.01.16

 
Забезпечення стабільної та безперебійної роботи усіх служб соціальної сфери області є головним завданням органів влади у період здійснення адміністративно-територіальної реформи, яка проходить у нашій державі. На цьому наголосила заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук під час наради щодо вирішення проблемних питань в організації роботи установ соціальної сфери новоствореного Коломийського району.

Учасники наради, а це керівники профільних департаментів та служб обласної державної адміністрації, Коломийської райдержадміністрації та Снятинського і Городенківського районів, які увійшли до складу новоутвореного району, детально проаналізували конкретні проблеми, пов’язані з ліквідацією, реорганізацією, оптимізацією чисельності працівників та іншими змінами у структурі соціальних служб цих районів у зв’язку з ліквідацією відповідних РДА.

«Налагодження роботи соціальної сфери, безперебійне надання послуг соціально вразливим верствам населення є нашим головним завданням, – зазначила Світлана Онищук. – Ми повинні здійснювати реорганізаційні дії не порушуючи права людей, які отримують допомогу. Необхідно розробити дорожню карту та алгоритм дій згідно з чинним законодавством для усіх районів області».

Після детального аналізу проблемних ситуацій, які мають місце у Городенківському та Снятинському районах, Світлана Онищук доручила створити в ОДА координаційну робочу групу з метою оперативного вирішення питань, що виникають під час передачі функцій від управлінь та відділів РДА до новоутворених адміністративно-територіальних одиниць. Юридичному департаменту ОДА доручено опрацювати нормативно-правові документи та підготувати відповідні методичні рекомендації для всіх новоутворених районів, де можуть виникати подібні ситуації.

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Січень 2021
В П В С Ч П С
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6