Калуська районна
державна адміністрація


На нараді обговорили хід проведення весняного призову на строкову військову службу

2021.05.27

У Калуській РДА, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Оксани Канюки, за участю військового комісара Калуського  ОМТЦК Олександра Діденка, відбулася нарада з представниками, старостами старостинських округів Калуської міської, Войнилівської селищної, Верхнянської і Новицької сільських рад територіальних громад.

Під час наради говорили про хід виконання плану строкового призову на території громад району. З інформацією про виконання планового завдання щодо призову юнаків на строкову військову службу навесні 2021 року виступив військовий комісар Олександр Діденко.

Військовий комісар зазначив, що призивають на строкову військову службу придатних за станом здоров'я громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Строкова служба у Збройних силах є обов’язком для громадян України, а ухиляння від неї передбачає відповідальність перед законом.

Як і раніше, військовослужбовці строкової служби не будуть залучатися до виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Олександр Діденко наголосив на необхідності вжиття заходів щодо виконання планових завдань кожною територіальною громадою. Для виконання показників в повному обсязі та в терміни, зазначені Законом, необхідна тісна співпраця військового комісаріату з органами місцевого самоврядування. Тому військовий комісар звернувся до представників місцевих рад з проханням вдосконалити роботу в цьому напрямку, щоб забезпечити державу захисниками – солдатами строкової служби та провести оповіщення призовників на підпорядкованих їм територіях.

Підсумовуючи нараду, перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Канюка закликала керівників територіальних громад, старост старостинських округів до співпраці з метою виконання планового завдання призову на строкову військову службу. Оксана Канюка наголосила, що виконання планів строкового призову – це спільна відповідальність всіх органів державної влади та місцевого самоврядування.

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Травень 2021
В П В С Ч П С
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5