Новини
Дата публікації: 2019.10.18
Під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука відбулася селекторна нарада щодо моделювання мережі публічних сервісів та послуг, перегляду перспективних планів формування територій громад областей та оптимізації структурних підрозділів райдержадміністрації і граничної чисельності працівників таких підрозділів.
детальніше
Дата публікації: 2019.10.18
18 жовтня відбувся семінар щодо підготовки командно-штабних навчань, які будуть проведені 22 жовтня.
детальніше
Дата публікації: 2019.10.18
У 2020 році в Україні вже має бути створено нову систему адміністративно-територіального устрою. Це дасть можливість розбудовувати систему багаторівневого врядування, яка є однією з ключових передумов для ефективного планування та впровадження регіональної політики.
детальніше
Дата публікації: 2019.10.18
Наcтупили оптимальні терміни посіву озимих зернових культур під урожай наступного року і особливого значення набуває правильний вибір сорту, адже основна причина недобору урожаю – невідповідність вибраної технології біологічним особливостям сорту й економічним ресурсам.
детальніше
Дата публікації: 2019.10.18
Фахівці Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області застерігають, що в Україні, за експертними оцінками, близько 30% насіння не відповідає належній якості.
детальніше